20 Şubat 2010 Cumartesi

nihayet tiger lilies3 yorum:

 1. Nihayet Tiger Lilies;

  seyirciye rağmen ruhumu temizledi.

  YanıtlaSil
 2. Uslu ve akıllı biri gibi davranma konusunda kendime telkinlerde bulunup durmasaydım oturduğum yerden arkamda, sağımda , solumda gülen, şişeleri devirip duran, kokteyl havasında elinde içki sohbet eden ve sahneye dönüp bir kere bile bakmayan bir kaç kişiye Kung Fu Panda'daki hareketleri yapmak isterdim ....Buna rağmen güzeldi..

  YanıtlaSil
 3. iki hafta üstüste kulüp tarzı yerlerde "ayakta" biletli konserlere gitmek zorunda kaldım; bundan sonra, hayati bir konser olmadıkça uzak durmak niyetindeyim.
  hadi, johanson'un dinleyicisi daha kıpır kıpır ve gezeve olabilirdi de (olmasalardı, piyano eşliğinde enfes balladlar dinleyecektik), tiger lilies'de yolunu şaşırmış, şımarık, sonradan görme, kelimesi kelimesine "parasını vermedik mi, konuşuruz!" diyen kendini bilmezler konseri keyiften çok azaba çevirdiler. ezkaza onların uyaran bir erkek olsaydı herhalde tekme tokat kavga çıkaracaklardı.
  bira şişelerini kasaya gürültüyle yerleştiren barmen de cabası!!!
  neyse ki, bu sinirbozukluğundan geriye, johansson ve t.lilies'ten birer hafta arayla dinlenmiş "my funny valentine"lar kaldı...

  YanıtlaSil